شرکت میکروتیک یکی از معتبرترین شرکت ها در حوزه تولید تجهیزات شبکه و وایرلس می باشد. تولیدات این شرکت دارای گوناگونی و تنوع مدل بسیاری بوده که می تواند نیاز هر کاربری را چه در سطح خانگی، اداری یا سازمانی برطرف کند. یکی از ویژگی های خوب شرکت میکروتیک سبد کالایی کامل تجهیزات این شرکت می باشد و این امکان را به شما می دهد تا تمامی ملزومات تجهیزات وایرلس خود را به صورت یکپارچه از این برند تهیه نمایید.

برای استفاده از رادیو وایرلس نیاز به آنتن می باشد. آنتن وظیفه انتقال اطلاعات به صورت سیگنال را دارا می باشد به صورتی که در دو سمت یک ارتباط به ازای هر رادیو شما نیاز به یک آنتن دارید. اغلب آنتن های موجود در بازار، سیگنال را به صورت دو طرفه، عمودی و افقی ارسال می کنند. انتخاب یک آنتن خوب همانند انتخاب یک رادیو وایرلس خوب اهمیت ویژه ای دارد زیرا یک آنتن بی کیفیت به مراتب می تواند از توانایی رادیو وایرلسی که تهیه کردید بکاهد. آنتن های میکروتیک با دقت و آلیاژ بسیار با کیفیتی (آلومینیوم) تولید می شوند و مناسب استفاده با اکثر رادیو وایرلس های آن شرکت یا حتی شرکت های دیگر می باشد.

برخی از آنتن های رادیویی میکروتیک عبارتند از:

1- آنتن های داخلی: این آنتن ها برای استفاده در داخل ساختمان ها و فضاهای بسته مناسب هستند. این آنتن ها به دلیل ابعاد کوچک و قابل حمل بودن، برای استفاده در تجهیزات مختلف مانند روترها، مودم ها و دستگاه های دیگر مناسب هستند.

2- آنتن های خارجی: این آنتن ها برای استفاده در فضاهای باز مناسب هستند. این آنتن ها به دلیل قدرت بالا و قابلیت پوشش بزرگ، برای ارتباطات بی سیم در فضاهای باز و انتقال داده های بزرگ مناسب هستند.

3- آنتن های پایه: این آنتن ها برای استفاده در ایستگاه های پایه و تجهیزات مخابراتی مناسب هستند. این آنتن ها به دلیل قابلیت ارتفاع بالا و پوشش گسترده، برای ارتباطات دوربرد مناسب هستند.

4- آنتن های داخلی و خارجی با قدرت بالا: این آنتن ها برای استفاده در محیط های با سطح نویز بالا و فاصله بزرگ مناسب هستند. این آنتن ها به دلیل قدرت بالا و قابلیت پوشش گسترده، برای ارتباطات دوربرد و انتقال داده های بزرگ مناسب هستند.

آنتن های رادیویی میکروتیک، با توجه به نوع و کاربرد خود، در انواع مختلفی از جمله آنتن های دستی، آنتن های خودرو، آنتن های سقفی و آنتن های پایه استفاده می شوند. هر نوع آنتن رادیویی میکروتیک دارای خصوصیات و ویژگی های خاص خود است که برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی مختصر مدل های رادیو وایرلس های میکروتیک

·        رادیو وایرلس میکروتیک SXTsq Lite2

رادیو وایرلس SXTsq Lite2 با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، باند 2.4 فرکانسی، لایسنس 3 میکروتیک و آنتن 10 dBi ابعاد کوچک مناسب استفاده خانگی، اداری در فواصل کوتاه و متوسط برای ارتباطات PTP می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک SXTsq Lite5

رادیو وایرلس SXTsq Lite5 با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 3 میکروتیک و آنتن 16 dBi ابعاد کوچک مناسب استفاده خانگی، اداری در فواصل کوتاه و متوسط برای ارتباطات PTP می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک SXTsq 5 HP

رادیو وایرلس SXTsq 5 HP با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 4 میکروتیک و آنتن 16 dBi با ابعاد کوچک مناسب استفاده خانگی، اداری در فواصل کوتاه و متوسط برای ارتباطات PTMP می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک SXTsq 5 AC

رادیو وایرلس SXTsq 5 AC با توان کارت وایرلس 867 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 3 میکروتیک و آنتن 16 dBi با ابعاد کوچک مناسب انقال پهنای باند بالا، استفاده خانگی، اداری در فواصل کوتاه و متوسط برای ارتباطات PTP می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک SXT 2

رادیو وایرلس SXT 2 با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، باند 2.4 فرکانسی، لایسنس 4 میکروتیک و آنتن 10 dBi با ابعاد کوچک مناسب استفاده خانگی و اداری در فواصل کوتاه و متوسط برای ارتباطات PTP می باشد.

 ·        رادیو وایرلس میکروتیک SXT Lite 5

رادیو وایرلس SXT Lite 5 با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 3 میکروتیک و آنتن 16 dBi با ابعاد کوچک و زاویه دید 90 درجه ای مناسب استفاده خانگی، اداری در فواصل کوتاه و متوسط برای ارتباطات PTP می باشد. (توقف تولید)

·        رادیو وایرلس میکروتیک SXT SA5

رادیو وایرلس SXT SA5 با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 4 میکروتیک و آنتن 14 dBi با ابعاد کوچک و زاویه دید 90 درجه ای مناسب استفاده خانگی، اداری در فواصل کوتاه و متوسط برای ارتباطات PTMP می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک SXT SA5 AC

رادیو وایرلس SXT SA5 AC با توان کارت وایرلس 867 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 4 میکروتیک و آنتن 14 dBi با ابعاد کوچک و زاویه دید 90 درجه ای مناسب استفاده خانگی، اداری در فواصل کوتاه و متوسط برای ارتباطات PTMP می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک SXT LTE Kit

رادیو وایرلس SXT LTE Kit با پشتیبانی از شبکه LTE، لایسنس 3 میکروتیک و آنتن 9 dBi با ابعاد کوچک مناسب استفاده خانگی و اداری در فواصل کوتاه تا طولانی می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک LHG 5

رادیو وایرلس LHG 5 با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 3 میکروتیک و آنتن 24.5 dBi با ابعاد متوسط مناسب استفاده خانگی، اداری در فواصل کوتاه و متوسط برای ارتباطات PTP می باشد. زمینه مشبک پشت این رادیو باعث شده تا در باد و طوفان پایداری نسبتا خوبی داشته باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیکHP LHG 5

رادیو وایرلس LHG 5 HP با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه ای تقویت ، لایسنس 3 میکروتیک و آنتن 24.5 dBi با ابعاد متوسط مناسب استفاده خانگی، اداری در فواصل کوتاه و متوسط برای ارتباطات PTP می باشد. زمینه مشبک پشت این رادیو باعث شده تا در باد و طوفان پایداری نسبتا خوبی داشته باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک LHG XL HP5

رادیو وایرلس LHG XL HP5 با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 3 میکروتیک و آنتن 27 dBi با ابعاد بزرگ مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTP می باشد. زمینه مشبک پشت این رادیو باعث شده تا در باد و طوفان پایداری نسبتا خوبی داشته باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک LHG 5 ac

رادیو وایرلس LHG 5 ac با توان کارت وایرلس 867 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 3 میکروتیک و آنتن 24.5 dBi با ابعاد متوسط مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTP می باشد. زمینه مشبک پشت این رادیو باعث شده تا در باد و طوفان پایداری نسبتا خوبی داشته باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک LHG XL 5 ac

رادیو وایرلس LHG XL 5 ac با توان کارت وایرلس 867 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 3 میکروتیک و آنتن 27 dBi با ابعاد بزرگ مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTP می باشد. زمینه مشبک پشت این رادیو باعث شده تا در باد و طوفان پایداری نسبتا خوبی داشته باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک LHG LTE Kit

رادیو وایرلس LHG LTE Kit با پشتیبانی از شبکه LTE، لایسنس 3 میکروتیک و آنتن 17 dBi با ابعاد متوسط مناسب استفاده خانگی و اداری در فواصل کوتاه تا طولانی می باشد. زمینه مشبک پشت این رادیو باعث شده تا در باد و طوفان پایداری نسبتا خوبی داشته باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک DISC Lite5

رادیو وایرلس DISC Lite5 با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 3 میکروتیک و آنتن 21 dBi با ابعاد متوسط مناسب استفاده خانگی و اداری در فواصل متوسط برای ارتباطات PTP می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک DISC Lite5 AC

رادیو وایرلس DISC Lite5 AC با توان کارت وایرلس 867 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 3 میکروتیک و آنتن 21 dBi با ابعاد متوسط مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط برای ارتباطات PTP می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک SEXTANT G

رادیو وایرلس SEXTANT G با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 3 میکروتیک و آنتن 18 dBi با ابعاد متوسط مناسب استفاده خانگی و اداری در فواصل متوسط برای ارتباطات PTP می باشد. (توقف تولید)

·        رادیو وایرلس میکروتیک DynaDish 5

رادیو وایرلس DynaDish 5 با توان کارت وایرلس 867 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 3 میکروتیک و آنتن 25 dBi با ابعاد بزرگ مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTP می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک DynaDish 6

رادیو وایرلس DynaDish 6 با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، باند 6 گیگاهرتز، لایسنس 4 میکروتیک و آنتن 25 dBi با ابعاد بزرگ مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTMP می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک QRT 2

رادیو وایرلس QRT 2 با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، باند 2.4 فرکانسی، لایسنس 4 میکروتیک و آنتن 17 dBi با ابعاد متوسط مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل کوتاه و متوسط برای ارتباطات PTMP می باشد. (توقف تولید)

·        رادیو وایرلس میکروتیک QRT 5

رادیو وایرلس QRT 5 با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 4 میکروتیک و آنتن 24 dBi با ابعاد متوسط مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTMP می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک QRT 5 AC

رادیو وایرلس QRT 5 AC با توان کارت وایرلس 867 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 4 میکروتیک و آنتن 24 dBi با ابعاد متوسط مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTMP می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک OmniTIK 5

رادیو وایرلس OmniTIK 5 با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، زاویه دید 360 درجه ای، لایسنس 4 میکروتیک و آنتن 7.5 dBi با ابعاد متوسط مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل کوتاه و متوسط برای ارتباطات PTMP می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک AC OmniTIK 5

رادیو وایرلس AC OmniTIK 5 با توان کارت وایرلس 867 مگابیتس بر ثانیه، زاویه دید 360 درجه ای، لایسنس 4 میکروتیک و آنتن 7.5 dBi با ابعاد متوسط مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل کوتاه و متوسط برای ارتباطات PTMP می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک mANTBox 19s

رادیو وایرلس mANTBox 19s با توان کارت وایرلس 867 مگابیتس بر ثانیه، زاویه دید 120 درجه ای، لایسنس 4 میکروتیک و آنتن 19 dBi با ابعاد بزرگ مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTMP می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک mANTBox 52 15s

رادیو وایرلس mANTBox 52 15s با توان کارت وایرلس 300 و 867 مگابیتس بر ثانیه در دو باند 2.4 و 5 گیگاهرتز، زاویه دید 90 درجه ای، لایسنس 4 میکروتیک و آنتن 15 dBi با ابعاد متوسط مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTMP می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک NetMetal 5

رادیو وایرلس NetMetal 5 با توان کارت وایرلس 867 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 4 میکروتیک و ابعاد متوسط مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTMP می باشد. برای استفاده از این رادیو نیاز به تهیه آنتن یا دیش می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک NetBox 5

رادیو وایرلس NetBox 5 با توان کارت وایرلس 867 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 4 میکروتیک و ابعاد متوسط مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTMP می باشد. برای استفاده از این رادیو نیاز به تهیه آنتن یا دیش می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک NetBox 6

رادیو وایرلس NetBox 6 با توان کارت وایرلس 867 مگابیتس بر ثانیه، باند 6 گیگاهرتز، لایسنس 4 میکروتیک و ابعاد متوسط مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTMP می باشد. برای استفاده از این رادیو نیاز به تهیه آنتن یا دیش می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک Basebox 2

رادیو وایرلس Basebox 2 با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، باند فرکانسی 2.4 گیگاهرتز، لایسنس 4 میکروتیک و ابعاد متوسط مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTMP می باشد. برای استفاده از این رادیو نیاز به تهیه آنتن یا دیش می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک Basebox 5

رادیو وایرلس Basebox 5 با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 4 میکروتیک و ابعاد متوسط مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTMP می باشد. برای استفاده از این رادیو نیاز به تهیه آنتن یا دیش می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک Basebox 6

رادیو وایرلس Basebox 6 با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، باند 6 گیگاهرتز، لایسنس 4 میکروتیک و ابعاد متوسط مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTMP می باشد. برای استفاده از این رادیو نیاز به تهیه آنتن یا دیش می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک GrooveA 52

رادیو وایرلس GrooveA 52 با توان کارت وایرلس 150 مگابیتس بر ثانیه در دو باند 2.4 و 5 گیگاهرتز، لایسنس 4 میکروتیک با ابعاد کوچک مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل کوتاه و متوسط برای ارتباطات PTMP می باشد. برای استفاده از این رادیو نیاز به تهیه آنتن یا دیش می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک Metal 52 AC

رادیو وایرلس Metal 52 AC با توان کارت وایرلس 433 مگابیتس بر ثانیه در دو باند 2.4 و 5 گیگاهرتز، لایسنس 4 میکروتیک با ابعاد کوچک مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTMP می باشد. برای استفاده از این رادیو نیاز به تهیه آنتن یا دیش می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک LDF 5

رادیو وایرلس LDF 5 با توان کارت وایرلس 300 مگابیتس بر ثانیه، لایسنس 3 میکروتیک و ابعاد کوچک مناسب استفاده اداری و سازمانی در فواصل متوسط و طولانی برای ارتباطات PTP می باشد. برای استفاده از این رادیو نیاز به تهیه آنتن یا دیش می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک Wireless Wire Dish

رادیو وایرلس Wireless Wire Dish با توان کارت وایرلس 2 گیگابیتس بر ثانیه، لایسنس 3 میکروتیک و با ابعاد متوسط مناسب استفاده اداری و سازمانی تا مسافت 1500 الی 2000 متر برای ارتباطات PTP می باشد. این رادیو به واسطه توان فوق العاده جایگزین فیبرنوری نیز می باشد.

·        رادیو وایرلس میکروتیک Wireless Wire nRAY

رادیو وایرلس Wireless Wire nRAY با توان کارت وایرلس 2 گیگابیتس بر ثانیه، لایسنس 3 میکروتیک و با ابعاد متوسط مناسب استفاده اداری و سازمانی تا مسافت 1500 الی 2000 متر برای ارتباطات PTP می باشد. این رادیو به واسطه توان فوق العاده جایگزین فیبرنوری نیز می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *